Ніка-Текст Плюс


Виробник військового одягу та уніформи

+380674720486 +380734680506 tov.nika.text@gmail.com

Військова форма

Презентуємо Вам якісну, надійну і перевірену державну форму. У ній Ви зможете відчувати себе впевнено і комфортно.
Пошити партію військового одягу

Військова форма

Презентуємо Вам якісну, надійну і перевірену державну форму. У ній Ви зможете відчувати себе впевнено і комфортно.

Якість та надійність

Переваги форми компанії "Ніка-Текст Плюс": відповідає стандартам; бездоганне пошиття; багатофункціональність; відділи для захисних демпфуючих вставок; кишені для письмових приладдя; вентиляційні отвори.
Військова форма замовити партію

Якість та надійність

Переваги форми компанії "Ніка-Текст Плюс": відповідає стандартам; бездоганне пошиття; багатофункціональність; відділи для захисних демпфуючих вставок; кишені для письмових приладдя; вентиляційні отвори.

Переваги нашої форми

Замовникам: виробнича потужність нашого підприємства - 10 000-20 000 в тиждень; ми можемо використовувати для виготовлення продукції будь-який матеріал на смак клієнта; при великих замовленнях ми беремо на себе всі проблеми з доставкою та документацією; ми надаємо сертифікати і паспорти виробів; за бажанням клієнта вносимо зміни в модель костюма, а також робимо нашивки; наявність гарантії на виріб; ми надаємо сертифікати і паспорти виробів.
військова форма купити

Костюм Камуфляжний Мультикам

Костюм літній польовий складається з куртки і брюк. Куртка має комір стійкою на липучці. Центральна застібка доповнена вітрозахисним клапаном. Є два нагрудних накладних кишені з клапанами на липучках і два накладних кишені з клапанами на липучці на рукавах.
Замовити форму

Костюм Камуфляжний A-TACS

Костюм складається з кітеля і брюк. Забарвлення - A-tacs. Кітель комплектується двома нагрудними накладними кишенями з клапанами на липучках і ґудзиках, і двома зовнішніми накладними кишенями з клапанами на липучках. Є внутрішня нагрудна кишеня для письмового приладдя.
Замовити форму

Костюм Національної Гвардії

Форма складається з кітеля і брюк. Центральна застібка на блискавці прикрита вітрозахисним клапаном на липучках. Комір стійкий, перешкоджає попаданню бруду під одяг. Рукава на липучках. Є дві нагрудні наскрізні кишені і внутрішню кишеню для письмового приладдя.
Замовити форму

Костюм Чорний Тактичний

Костюм тактичний складається з кителя і брюк. Китель застібається на блискавку. Є вітрозахисний клапан на липучках. На кітелі розміщені два нагрудних кишені. Є внутрішня кишеня для письмового приладдя. На зап'ястях є утяжки на застібках-липучках.
Замовити форму

Статутна Форма ЗСУ Піксель

Костюм камуфляжний піксель (цифра) складається з кітеля і брюк. Виготовлений відповідно до технічних умов України. Високоякісний, витривалий до будь яких умов. На кітелі камуфляжу є два великих нагрудних кишені на змійках.
Замовити форму
Замовити військову форму

Поширені
питання

 • Переваги роботи з приватними компаніями?

  Для приватних компаній – співпраця з нами налагоджена, ми знаємо всі нюанси та деталі роботи на ринку, ми даємо доступ до інформації та до виробництва, ми не новачки в цьому бізнесі тож не запоремо партію, ми можемо зробити свою доставку товару та пройти здачу товару кінцевому клієнту, замість замовника.

 • Які ваші потужності виробництва?

  “Ніка Текст +” це масштабна компанія з потужним виробництвом. ми можемо швидко давати великі об’єми складних виробів. військовий одяг та форменний поліцейський – один з найважчих типів одягу і будь-хто його не пошиє, для цього має бути висока професійна кваліфікація працівників. тобто швидкість, маштабність, професіоналізм персоналу. Ми вміємо працювати з складними виробами.

 • Переваги роботи з державними компаніями

  Для державного клієнта у нас є повна сертифікація на товар, є позитивні рекомендації, ми готуємо повний пакет документів замість них, працюємо по повній післяоплаті.

  Ми можемо зробити свою доставку товару та пройти здачу товару кінцевому клієнту, замість замовника.

 • Доставка та оплата продукції

  Швидка доставка по всій Україні:

  Варіанти доставки:

  • Нова пошта
  • Укрпошта
  • самовивіз
  • транспортна компанія

  Варіанти оплати:

  • готівкою (в офісі компанії)
  • безготівковий розрахунок
  • накладний платіж
замовити пошив одягу

Нам довіряють