Ніка-Текст Плюс


Виробник військового одягу та уніформи

+380674720486 tov.nika.text@gmail.com

Військова форма

Презентуємо Вам якісну, надійну і перевірену державну форму. У ній Ви зможете відчувати себе впевнено і комфортно.
Пошити партію військового одягу

Військова форма

Презентуємо Вам якісну, надійну і перевірену державну форму. У ній Ви зможете відчувати себе впевнено і комфортно.

Якість та надійність

Переваги форми компанії "Ніка-Текст Плюс": відповідає стандартам; бездоганне пошиття; багатофункціональність; відділи для захисних демпфуючих вставок; кишені для письмових приладдя; вентиляційні отвори.
Військова форма замовити партію

Якість та надійність

Переваги форми компанії "Ніка-Текст Плюс": відповідає стандартам; бездоганне пошиття; багатофункціональність; відділи для захисних демпфуючих вставок; кишені для письмових приладдя; вентиляційні отвори.

Переваги нашої форми

Замовникам: виробнича потужність нашого підприємства - 10 000-20 000 в тиждень; ми можемо використовувати для виготовлення продукції будь-який матеріал на смак клієнта; при великих замовленнях ми беремо на себе всі проблеми з доставкою та документацією; ми надаємо сертифікати і паспорти виробів; за бажанням клієнта вносимо зміни в модель костюма, а також робимо нашивки; наявність гарантії на виріб; ми надаємо сертифікати і паспорти виробів.
військова форма купити

Костюм Камуфляжний Мультикам

Костюм літній польовий складається з куртки і брюк. Куртка має комір стійкою на липучці. Центральна застібка доповнена вітрозахисним клапаном. Є два нагрудних накладних кишені з клапанами на липучках і два накладних кишені з клапанами на липучці на рукавах.
Замовити форму

Костюм Камуфляжний A-TACS

Костюм складається з кітеля і брюк. Забарвлення - A-tacs. Кітель комплектується двома нагрудними накладними кишенями з клапанами на липучках і ґудзиках, і двома зовнішніми накладними кишенями з клапанами на липучках. Є внутрішня нагрудна кишеня для письмового приладдя.
Замовити форму

Костюм Національної Гвардії

Форма складається з кітеля і брюк. Центральна застібка на блискавці прикрита вітрозахисним клапаном на липучках. Комір стійкий, перешкоджає попаданню бруду під одяг. Рукава на липучках. Є дві нагрудні наскрізні кишені і внутрішню кишеню для письмового приладдя.
Замовити форму

Костюм Чорний Тактичний

Костюм тактичний складається з кителя і брюк. Китель застібається на блискавку. Є вітрозахисний клапан на липучках. На кітелі розміщені два нагрудних кишені. Є внутрішня кишеня для письмового приладдя. На зап'ястях є утяжки на застібках-липучках.
Замовити форму

Статутна Форма ЗСУ Піксель

Костюм камуфляжний піксель (цифра) складається з кітеля і брюк. Виготовлений відповідно до технічних умов України. Високоякісний, витривалий до будь яких умов. На кітелі камуфляжу є два великих нагрудних кишені на змійках.
Замовити форму
Замовити військову форму

Поширені
питання

 • Які є переваги роботи з нами?

  Ми знаємо всі нюанси та деталі роботи на ринку. Ми не новачки в цьому бізнесі, тому з нами ви не несете ризики зіпсованого матеріалу, великого відсотку виробничого браку та пропущених термінів. Ми допоможемо вам уникнути багатьох помилок.

 • Які ваші потужності виробництва?

  “Ніка Текст +” це масштабна компанія з потужним виробництвом. Ми здатні швидко виготовити великі об’єми складних виробів. Військовий, форменний  та поліцейський одяг – один з найважчих типів швейних виробів, тому для виготовлення такої продукції має бути висока професійна кваліфікація працівників.

 • Гарантійні зобовʼязання та сертифікація товарів

  Ми високо цінуємо міжнародні та українскі стандарти якості, тому якість наших вироби успішно підтвердженна висновками ДНДІ, Актами проходження перевірки зразків Міністерства Оборони України, Протоколами лабораторних перевірокб тощо.

  Ми відповідальні за кожну партію та за повну сертифікацію на товар.

 • Доставка та оплата продукції

  Швидка доставка по всій Україні:

  Варіанти доставки:

  • Транспорт Ніка-Текст Плюс. Оплата за послуги включається у вартість товару та обговорюється до підписання контракту.
  • Контрактні перевізники. Ми працюємо з рядом приватних перевізників, які забезпечать надійну доставку товару до клієнта.
  • Транспорт клієнта. Якщо у клієнта наявна можливість власного перевезення, ми забеспечемо послуги завантаження авто та надамо водію необхідну супровідну документацю на товар.
  • Компанії-перевізники. Нова-Почта, Укрпочта, DHL,Міст-Експрес, тощо можливі тільки при умовах не великих партій та обовґязкового страхування товару.

  Варіанти оплати:

  • Безготівковий розрахунок з частковою передплатою.
  • Розрахунок з повною післяоплатою наявний виключно для державних компанії.
замовити пошив одягу

Нам довіряють